Star supermarkets chain - Ֆրանսիական Danone ֆիրմայի արտադրանքի առաջին ապրանքախումբը սկսել է մատակարարվել Հայաստանի խանութներ պաշտոնական ներկայացուցչի կողմից
Star supermarkets chain
Ֆրանսիական Danone ֆիրմայի արտադրանքի առաջին ապրանքախումբը սկսել է մատակարարվել Հայաստանի խանութներ պաշտոնական ներկայացուցչի կողմից ( 10.03.2010 )
Արմինֆո. Դանոն ֆրանսիական ֆիրմայի ապրանքատեսականու առաջին ապրանքախումբը մատակարարվել է ՍԹԱՐ' հայաստանի խոշորագույն սուպրեմարկետը Հայաստանում պաշտոնական ներկայացուցչի կողմից: Ինչպես հաղորդեցին ՍԹԱՐ-ի մամլո ծառայությունից առաջին փուլում շուկա է ներմուծվել Danone յոգուրտների տեսականին, ինչպես նաև ըմպելի և «Դանիսիմո» յոգ
Հայաստանում Danone ապրանքանիշի դիստրիբյուտորն է «Վալլետտա» ընկերությունը: Համաշխարհային շուկայում «Danone» հանդիսանում է առաջատար կաթնաթթվային ապրանքատեսակների արտադրության ոլորտում: Ապրանքանիշի հաջողությունն ապահովվում է վերջին տարիներին առողջ ապրելակերպի գաղափարի արագ տարածումը, որի հետևանքով աճում է առողջ և ճիշտ սննդի օգտագործումը: Միայն տաս տարի առաջ «Danone»  արտադրանքի 90% վաճառվում էր զարգացած երկրներում, իսկ այժմ վաճառքների մեկ երրորդն իրականացվում է զարգացող երկրներում:
ուրտները: Իսկ մարտի 20-ից հանրապետություն ներմուծվող «Danone» ապրանքանքանիշի տեսականին կհամալրի նաև «Ակտիմել», «Ակտիվիա» և երեխաների կողմից շատ սիրված «Ռաստիշկա» ապրանքատեսակները:
27282930
01.09.2010
ՆՈՐ ՍԹԱՐԸ` ՆՈՐՈՎԻ «ՀԱՄԵՄՎԱԾ»
Ս.թ. սեպտեմբերի 2-ին Արաբկիր համայնքի Կոմիտաս 49/9 հասցեում կկայանա նոր ՍԹԱՐ սուպերմարկետի բացման հանդիսավոր արարողությունը, որը կլինի ՍԹԱՐ առևտրային ցանցում թվով 16-րդը, իսկ Արաբկիր համայնքում' արդեն 3-րդը:
ավելին 10.08.2010
ՍԹԱՐ-ը զսպում է հացի գնի թանկացումը
ՍԹԱՐ առևտրային ցանցը զսպում է հացի գնի թանկացումը և հավաստիացնում է, որ մոտ ժամանակներս իրավիճակը կկարգավորվի:
«ՍԹԱՐ-ում հացի գինը չի բարձրացել և չի բարձրանալու: ՍԹԱՐ-ը հավատարիմ է մնում իր որդեգրած քաղաքականությանը. ելնելով հաճախորդների շահերից և տեղի չտալով շուկայում առկա սպեկուլյացիային
ավելին 06.08.2010
ՍԹԱՐ-ում «Դպրոցական տոնավաճառ»
ՍԹԱՐ առևտրային ցանցն օգոստոսին իր հաճախորդներին է առաջարկում այն ամենն ինչ անհրաժեշտ է դպրոցական սեզոնի համար:

АрмИнфо. Первая партия товара от компании Danone от официального дистрибьютора поступила в крупнейшую сеть супермаркетов Армении - STAR. Как сообщили АрмИнфо в пресс-службе STAR, на первоначальном этапе в продажу поступил ассортимент йогуртов Danone, в том числе питьевые, а также йогурты "Даниссимо", а с 20 марта линейку продукции Danone пополнит "Актимэль", "Активиа" и любимый детьми "Растишка".
Дистрибьютором Danone в Армении выступает аффилированная со STAR компания "Валлетта". На мировом рынке Danone является лидером в производстве кисломолочных продуктов. Успех брэнду обеспечивает возрастающая популярность здорового образа жизни и как следствие здорового и правильного питания. Еще десять лет назад 90% продукции Danone продавались в развитых странах, а сейчас треть продаж приходится на долю развивающихся стран.
НОВЫЙ СТАР С «ИЗЮМИНКОЙ»
2-ого сентября по адресу Комитаса 49/9 состоится официальное открытие нового супермаркета СТАР, который станет 16-ым магазином Торговой сети СТАР и уже 3-им в административном районе Арабкир.
подробнее
10.08.2010Стар cдерживает рост цен на хлеб
Торговая сеть СТАР cдерживает рост цен на хлеб и уверяет, что ситуация в ближайшее время стабилизируется.
«В сети СТАР цены на хлеб не выросли и не будут расти. СТАР придерживается своей стратегии: во имя интересов покупателей и не поддаваясь спекуляциям на рынке
06.08.2010В Старе «Школьная ярмарка»!
Торговая сеть СТАР в августе предложет своим покупателям все необходимое к началу школьного сезона. Особым СЮРПРИЗОМ для школьниц-модниц станет широкий ассортимент продукции клуба WINX, а для мальчиков - коллекция Диснея и Спайдермена и многое другое!